Forum AMT Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Wymiana waluty

 
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » Offtopic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Wymiana waluty
Autor Wiadomość
Madej



Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 89
Skąd: Wałbrzych

Post Wymiana waluty Odpowiedz z cytatem
Potrzebuję na daniach przewalutować oszczędności w GBP, przez długi czas nie wymieniałem waluty a wiem że sporo w zakresie tej usługi się zmieniło. Wygląda na to, że najlepszy kurs otrzymam decydując się na kantor online, przejrzałem kilka cenników, szczerze jestem zaskoczony, że wycena jest tak bliska rynkowej. Czy Waszym zdaniem też jest to najlepsze aktualnie rozwiązanie?
Sro Sty 23, 2019 23:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Sty 23, 2019 23:59
bimbom



Dołączył: 17 Cze 2019
Posty: 32

Post Odpowiedz z cytatem
Witajcie. Widzę, że nie tylko ja zdecydowałam się na wymianę waluty. Dlatego też bardzo ważne dla mnie jest to aby wiedzieć który kantor kurs euro ma najlepszy. Bo z tego co udało mi się dowiedzieć to każdy kantor ma zupełnie inne kursy walut. To też mam nadzieję, że poprzez internet uda mi się znaleźć jak najlepsze kursy euro dla mnie.
Pon Wrz 27, 2021 08:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
safar



Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 887

Post Odpowiedz z cytatem
Całe szczęście żyjemy w dobie internetu i nie jest to takie trudne zachęcam Was do wchodzenia tutaj https://polskanamarsa.pl/uslugodawca/impily jeżeli w dobrych cenach i 100% bezpiecznie chcecie wymienić walutę to tutaj się opłaca. Pozdrawiam.
Nie Mar 06, 2022 21:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kropeczka



Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 171

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli interesuje was waluta dolara to możecie sprawdzić sobie też co w ofercie ma kantor pomaranczarnia.pl. Tam spotkacie się z rewelacyjnymi kursami i korzystnymi warunkami wymiany. Poza tym wszystko odbywa się u nich naprawdę sprawnie i bezproblemowo.
Wto Lis 21, 2023 13:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Lis 21, 2023 13:51
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

AMT  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online