Forum AMT Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Restauracje
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » Handel Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Restauracje
Autor Wiadomość
Devil93



Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 3

Post Restauracje Odpowiedz z cytatem
Siemka siemka, co możecie mi powiedzieć na temat lokalu Bubbles Bar Warszawa ? Czy tamtejsze jedzenie jest również rozwożone do klientów, czy można tam wyłącznie zjeść posiłek na miejscu? I jak wywiązują się z promocji na darmowy kieliszek szampana przy rezerwacji przez TripadVisor?
Sob Lis 24, 2018 11:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Lis 24, 2018 11:44
schankes



Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 108

Post Odpowiedz z cytatem
Niedługo przylatuje moja przyjaciółka ze Stanów i chciałabym się z nią wybrać do jakiejś ciekawej restauracji w Warszawie. Siostra była ze swoim mężem już w Restauracji Pianka. Twierdzą, że jest to ich ulubione miejsce, którego szkoda byłoby nie odwiedzić. Posiada specyficzny klimat, a obsługa dokłada wszelkich starań, aby goście czuli się dobrze. Z pewnością tam zajrzymy.
Sro Gru 12, 2018 09:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madej



Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 89
Skąd: Wałbrzych

Post Odpowiedz z cytatem
Ja też uwielbiam knajpy z klimatem:) To równie ważne jak menu:) Co możecie polecić na warszawskiej starówce? Słyszałem że Bazyliszek to przyjemne miejsce i super obsługa, ale menu przeciętne.
Pon Sty 21, 2019 14:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Celestyna



Dołączył: 28 Sty 2019
Posty: 3

Post Odpowiedz z cytatem
Najbardziej dla mnie klimatycznym lokalem w Warszawie jest Restauracja Akademia. Jeszcze się nie zawiodłam tam na niczym. Wspaniałe jedzenie, świetny wystrój i ostatnio nawet spróbowałam dań wegetariańskich, które mają w ofercie. Zawsze wydawało mi się, że jak bez mięsa to bez smaku, a tu taki smakowity tatar z pomidorów. Jutro znowu się tam wybieram i tym razem skosztuję kopytek w sosie truflowym z parmezanem.
Pon Sty 28, 2019 17:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajzen



Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 8

Post Odpowiedz z cytatem
Niestety jeszcze tam nie byłam, ale w pierwszej kolejności i tak chcę odwiedzić Restaurację Leila. Mają podobno znakomite bliskowschodnie menu, któremu trudno się oprzeć. Tak mi mówi znajoma, która tam była na kolacji z mężem. Najbardziej zachwycała się daniem o nazwie Yalani, które składa się z wielu składników, ale głównie z liści winogron, ryżu, pomidorów cebuli i melasy z granatu.
Pon Lis 25, 2019 16:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bimbom



Dołączył: 17 Cze 2019
Posty: 32

Post Odpowiedz z cytatem
A ja uwielbiam chodzić do restauracji Garo Sushi w Warszawie, która mieści się w słynnym Forcie Służew czyli w miejscu gdzie znajdziemy wiele różnych restauracjach. Jednak sądzę, że w Garo Sushi zjemy najlepsze dania kuchni japońskiej. Oczywiście jak sama nazwa wskazuje zjemy tutaj najlepsze sushi w całej Warszawie. Dlatego też jak lubisz poznawać różne inne smaki to koniecznie musisz tu zajrzeć
Czw Sty 23, 2020 08:17 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edi88



Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 31

Post Odpowiedz z cytatem
Gdy ciekawi Cię właśnie ów wątek to miej na uwadze, że znam stronę, gdzie powinnaś odczytać o wiele więcej nadzwyczaj wartościowych treści na niniejszy temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas dlatego, że faktycznie warto według mnie - http://kulinarnymiszmasz.pl .
Czw Cze 18, 2020 12:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lara72



Dołączył: 23 Cze 2020
Posty: 7

Post Odpowiedz z cytatem
Skoro frapuje Cię ten fakt to obligatoryjnie przejrzyj ten materiał. Moim zdaniem znajdziesz tu wszystkie najpotrzebniejsze zagwozdki. Serdecznie polecam - http://kawaimiod.com.pl .
Wto Cze 23, 2020 19:13 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Slowacjask



Dołączył: 09 Lip 2020
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
Ja uwielbiam nalesnikarnie Manekin w WARSZAWIE.
-----
Aborcja Słowacja
Czw Lip 09, 2020 10:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maja44



Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 9

Post Odpowiedz z cytatem
Ostatnio w internecie napatoczyłam się na artykuł odnośnie tego tematu na blogu - http://gastrozariadenia24h.sk .To nadzwyczaj wartościowy wpis. W mojej opinii można się dzięki nim dużo doedukować. Zapoznajcie się sami a nie stracicie czasu. Są tam zarówno inne interesujące wiadomości.
Pią Lip 10, 2020 11:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
schankes



Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 108

Post Odpowiedz z cytatem
Wiecie co, według mnie, bardzo przyjemnym miejscem na różnorodne uroczystości rodzinne, jest ten pałac https://palacbogaczow.pl/ Powiem szczerze, że bardzo spodobał mi się panujący tam wystrój, a także przepiękne i zadbane tereny wokół pałacu. Jedzenie również jest bardzo smaczne, więc nie musicie się o to martwić. Gorąco polecam zainteresować się tym miejscem.
Sro Sie 04, 2021 14:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
safar



Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 870

Post Odpowiedz z cytatem
My chcemy otworzyć swoją restaurację i choć znamy miejsca do reklamowania się czyli http://www.kanonkonsultacji.pl/branza/jedzenie tego rodzaju katalogi firmowe ogólnopolskie to teraz dylemat, bo zbliża się jesień i może koronawirus znów zaatakować i znów pozamykają lokale wiec trochę strach. Co sądzicie na ten temat?
Sro Wrz 08, 2021 07:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jakubdzikowski91



Dołączył: 24 Lis 2021
Posty: 40

Post Odpowiedz z cytatem
Ważne jest by cały czas się douczać. Dzisiaj przeglądałem wspaniały tekst. Myślę, że da Wam on do myślenia. Całość można odnaleźć tutaj -http://kuchniaija.pl/ .
Sro Lis 24, 2021 16:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
schankes



Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 108

Post Odpowiedz z cytatem
Smile
Czw Lis 25, 2021 19:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
schankes



Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 108

Post Odpowiedz z cytatem
Smile
Czw Lis 25, 2021 19:15 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Lis 25, 2021 19:15
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » Handel Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

AMT  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online