Forum AMT Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Ile wydajecie na papierosy?

 
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » Offtopic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Ile wydajecie na papierosy?
Autor Wiadomość
Madej



Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 89
Skąd: Wałbrzych

Post Ile wydajecie na papierosy? Odpowiedz z cytatem
Hej. Żona narzeka wiecznie, że wydaje pieniądze na papierosy a tu kredyty na głowie, córka do szkoły idzie zaraz, tymczasem około 400 zł gdzieś znika. Może i ma rację ale co zrobić. Jak nie zapalę, czuję się fatalnie. Też tak macie i też wydajecie tak dużo kasy na fajki czy może w jakiś sposób udało się Wam ograniczyć albo nawet rzucić palenie?
Pią Sie 27, 2021 20:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Sie 27, 2021 20:59
Megann



Dołączył: 03 Sty 2020
Posty: 58

Post Odpowiedz z cytatem
Tak niestety wygląda uzależnienie od nikotyny:/ Człowiek jak nie zapali , nie wie co ma ze sobą zrobić, czym ręce zająć itd. Poczytaj zresztą: https://recigar.pl/nikotynizm-czym-jest-uzaleznienie-od-nikotyny-poznaj-definicje-objawy-skutki/ . Ja paliłam papierosy przez 6-7 lat mniej więcej, wydawałam podobne kwoty i kilkukrotnie próbowałam zerwać z nałogiem. Finalnie się udało lecz nie wystarczyła sama silna wola, wspomagałam się tabletkami dostępnymi w aptekach.
Sob Sie 28, 2021 11:53 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamel



Dołączył: 29 Sie 2021
Posty: 4

Post Odpowiedz z cytatem
Nie palę, więc nic Very Happy
Nie Sie 29, 2021 18:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bimbom



Dołączył: 17 Cze 2019
Posty: 32

Post Odpowiedz z cytatem
Każdy jakieś tam swoje uzależnienie ma. Dlatego też każdy sam decyduje czy chce w ogóle podjąć walkę z tym uzależnieniem czy też nie. I tak dowiedziałam się, że moja dobra znajoma jest uzależniona od alkoholu i papierosów oczywiście. Więc chcąc jej jakoś pomóc znalazłam ośrodek Nefo w którym to doskonale poradzą sobie z każdym rodzajem uzależnienia. Także mam nadzieję, że zgodzi się na taki pobyt.
Pon Wrz 06, 2021 12:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
safar



Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 887

Post Odpowiedz z cytatem
Nie wydaję jakoś szczególnie dużo na papierosy, poniewaz nie palę ich za wiele, natomiast nie są to też zwykłe papierosy tylko używam Nl Filter Drops kropli aromatyzujących na aromat mentolowy. Zawsze byłem zwolennikiem takiego smaku więc to dla mnie idealna alternatywa.
Nie Paź 16, 2022 11:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Paź 16, 2022 11:47
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

AMT  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online