Forum AMT Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
własna firma
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » Offtopic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
własna firma
Autor Wiadomość
aleksatom123



Dołączył: 23 Lut 2022
Posty: 39

Post Odpowiedz z cytatem
Niedawno było mi dane przeczytać niesłychanie ciekawy tekst. Jest on nieskomplikowany i posiada dużą ilość wiedzy. Polecam zaznajomić się ze wszystkim co jest na domenie internetowej, a dowiesz się wiele na temat -rejestracja wzorów przemysłowych .
Pon Paź 31, 2022 15:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Paź 31, 2022 15:29
safar



Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 885

Post Odpowiedz z cytatem
Tu na stronie http://ariella.pl/laptop-poleasingowy-jaki-wybrac/ jest wiecej informacji na temat laptopów poleasingowych, wiec polecam sprawdzic.
Czw Lis 10, 2022 07:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mateusz.sikorski1992



Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 13

Post Odpowiedz z cytatem
Niedawno było mi dane przeczytać niezwykle zajmujący tekst. Jest on nieskomplikowany i ma dużą ilość informacji. Rekomenduję zaznajomić się ze wszystkim co jest na witrynie internetowej, a dowiesz się wiele na temat -koncesja opc .
Wto Lis 29, 2022 13:03 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mateusz.sikorski1992



Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 13

Post Odpowiedz z cytatem
O poranku udało mi się przeczytać niezmiernie ciekawy materiał. Jest on nieskomplikowany i ma ogromną ilość wiedzy. Rekomenduję zaznajomić się ze wszystkim co jest na stronie, a dowiesz się wiele na temat -koncesja opc .
Sro Gru 28, 2022 15:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wierch22



Dołączył: 30 Lip 2022
Posty: 43

Post Odpowiedz z cytatem
Jak prowadzisz własną firmę i jest to zakład produkcyjny to będą potrzebne takie urządzenia jak osuszacze, filtry czy sprężarki. Najlepiej po takie rzeczy udać się tutaj https://czemar.pl/osuszacze/ bo to lider i sprawdzony partner. Dzięki nim dostajesz to co najlepsze.
Sob Gru 31, 2022 11:44 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qulfon



Dołączył: 17 Maj 2022
Posty: 45

Post Odpowiedz z cytatem
Bardzo pomocne przy prowadzeniu własnej firmy jest regularne przeprowadzanie inwentaryzacji, w czym specjalistą jest firma Rgis.pl. Firma dysponuje wyszkolonymi i doświadczonymi specjalistami, którzy dzięki nowoczesnemu sprzętowi szybko, sprawnie i skutecznie przeprowadzą inwentaryzację w praktycznie każdej firmie beż względu na to czym się zajmuje, Na stronie https://www.rgis.pl/ jest wiele ciekawych informacji na temat ich działalności oraz formularz umożliwiający nawiązanie kontaktu.
Pon Sty 23, 2023 18:55 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mateusz.sikorski1992



Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 13

Post Odpowiedz z cytatem
O poranku udało mi się przeczytać niezmiernie atrakcyjny materiał. Jest on prosty i posiada dużą ilość wiedzy. Polecam zapoznać się ze wszystkim co jest na stronie internetowej, a dowiesz się sporo na temat -rejestracja wzorów przemysłowych .
Sro Sty 25, 2023 13:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amantadyna



Dołączył: 25 Sty 2023
Posty: 23

Post Odpowiedz z cytatem
Ciekawe rozwiązania dla biznesu oferuje firma ILS Logistics, która jest czołowym operatorem logistycznym w kraju. Ma nowoczesne magazyny rozlokowane w różnych częściach kraju, żeby szybko i terminowo dostarczać zamówione towary do odbiorców. Magazyny bezpiecznie przechowają praktycznie każdy towar, począwszy od towarów FMCG a skończywszy na artykułach chemicznych.
Sro Sty 25, 2023 16:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kropeczka



Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 165

Post Odpowiedz z cytatem
Jak chodzi o mnie to planuję to zastanawia się teraz nad tym, czy tutaj https://maderabhp.pl/ nie kupić różne artykuły BHP? Co wy na to? Czy warto? Pytam, ponieważ musiałabym teraz moją firmę wyposażyć w tego typu artykuły. Tak zastanawiam się nad tym, czy nie byłoby dobrze u nich kupić, skoro panuje o nich dobra opinia....
Pią Sty 27, 2023 12:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wohoka



Dołączył: 19 Sie 2021
Posty: 65

Post Odpowiedz z cytatem
Jestem na etapie zakładania swoje pierwszej firmy i teraz pytanie do Was - czy w dzisiejszych czasach potrzebna jest pieczątka firmowa? Wiem już, że mogę ją zamówić w tej drukarni https://www.kseroa0.pl/pieczatki/, ale zastanawiam się, czy jest faktycznie potrzebna.
Nie Lut 19, 2023 18:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mateusz.sikorski1992



Dołączył: 15 Gru 2021
Posty: 13

Post Odpowiedz z cytatem
Wczoraj udało mi się przeczytać niesamowicie zajmujący tekst. Jest on czytelny i posiada ogromną ilość wiedzy. Rekomenduję zapoznać się ze wszystkim co jest na domenie internetowej, a dowiesz się wiele na temat -zastrzeżenie znaku towarowego .
Pon Lut 27, 2023 16:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kropeczka



Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 165

Post Odpowiedz z cytatem
rowery miejskie
Pią Mar 17, 2023 23:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JacekW



Dołączył: 30 Maj 2022
Posty: 98

Post Odpowiedz z cytatem
Prawdą jest, że wystąpienia publiczne stanowią bardzo ważną część pracy w biznesie. Tutaj najważniejsza jest bez wątpienia prezencja czyli ogólnie mówiąc nasza mowa ciała czy chociażby to jak modulujemy głosem. Co ciekawe w tym temacie powstają specjalne szkolenia , w tym takie mówiące jak obniżyć ton głosu - korzystaliście kiedyś z tego typu kursów?
Nie Mar 26, 2023 12:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżasta89



Dołączył: 14 Kwi 2023
Posty: 152

Post Odpowiedz z cytatem
Ważnym aspektem jest oczywiście odpowiednie wyposażenie biznesu. Ja długi czas szukałam czegoś odpowiedniego dla siebie, ale znalazłam firmę https://cws.com.pl/k,238,lady-chlodnicze-cukiernicze.html , która oferuje bardzo dobre wyposażenie gastro oraz do sklepów... Świetnie - ponieważ potrzebuję właśnie cukiernicze lady chłodnicze, a tam z tego co widziałam mają całkiem dobre.
Pią Kwi 14, 2023 15:14 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kropeczka



Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 165

Post Odpowiedz z cytatem
Często w firmach przeprowadza się różne badania, testy, dlatego sklepy chemiczne jak Argenta też według mnie się przydadzą. Tam nie tylko znajdziecie laboratoryjne sprzęty, ale odczynniki chemiczne, szybki testy i inne podobne rzeczy.
Wto Lip 04, 2023 15:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Lip 04, 2023 15:58
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

AMT  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online