Forum AMT Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Księgowość?

 
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » Offtopic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Księgowość?
Autor Wiadomość
safar



Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 907

Post Księgowość? Odpowiedz z cytatem
Cześć,
Zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty biura rachunkowego https://credos.com/biuro-rachunkowe-ksiegowe-wroclaw/ ponieważ poprzednie z którym współpracowałem przestało się wywiązywać z obowiązków. Teraz zależy mi jedynie na pełnym profesjonalizmie i z tego co udało mi się ustalić Credos jest jednym z lepszych biur rachunkowych we Wrocławiu. Jest na forum u nas ktoś, kto ich kojarzy i być może korzystał ?
Czw Mar 30, 2023 12:34 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Mar 30, 2023 12:34
DamianSz



Dołączył: 03 Lip 2023
Posty: 34

Post Odpowiedz z cytatem
Zgadzam się z Tobą, inwestycja w dobry program do szybkiego fakturowania online jest zdecydowanie warta uwagi. Polecam program Faktura VAT 2023 od https://www.rafsoft.net/. Jest to program, który znajduje się w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o skuteczne narzędzia wspomagające prowadzenie księgowości w firmie. Co najważniejsze, działa stabilnie i jest łatwy w obsłudze. Ponadto, jest w pełni dostosowany do nowych przepisów na rok 2023. Dlatego warto go przetestować, aby podjąć w tym zakresie przemyślaną decyzję.
Sro Lip 05, 2023 09:41 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sana



Dołączył: 05 Sty 2023
Posty: 83

Post Odpowiedz z cytatem
ja korzystam z usług AFORTI AC. nie znam się na tym na tyle, więc szkoda tracić czasu na samodzielne próby prowadzenia księgowości skoro nie jest to duży wydatek
Pon Wrz 25, 2023 06:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dozzik



Dołączył: 05 Lip 2023
Posty: 181

Post Odpowiedz z cytatem
Jeśli chodzi o wybór profesjonalnego biura rachunkowego jako wsparcie dla twojej firmy w zakresie prowadzonej księgowości to możesz również zwrócić uwagę na PitCom, którzy mają wieloletnie doświadczenie, świetnych specjalistów i jednocześnie szeroki wachlarz świadczonych usług o których możesz dowiedzieć się więcej bezpośrednio na stronie https://www.pitcom.pl/lokalizacja/oddzialy-warszawa/biuro-rachunkowe-warszawa-centrum-ksiegowosc-w-srodmiesciu/ na przykład jeśli chodzi o Warszawę. Mam nadzieję, że podzielisz się swoimi spostrzeżeniami w tym zakresie jak już wybierzesz firmę do współpracy.
Czw Lis 16, 2023 14:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kropeczka



Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 181

Post Odpowiedz z cytatem
No to ja przykładowo ostatnio słyszałam, że bardzo dobra ma być księgowa w Mysłowicach od biura rachunkowego MDA Consulting Group. Warto byłoby z tym tematem lepiej się zapoznać, ponieważ prowadzenie księgowości jest wymagające i warto, aby tym zajął się ktoś fachowy. Ktoś kto ma wiedzę i doświadczenie.
Nie Lis 19, 2023 17:59 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Nie Lis 19, 2023 17:59
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

AMT  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online