Forum AMT Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Czy akcyza obowiązuje samochody sprowadzane z zagranicy?

 
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » Miejscówki Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Czy akcyza obowiązuje samochody sprowadzane z zagranicy?
Autor Wiadomość
Mixon



Dołączył: 19 Paź 2022
Posty: 179
Skąd: Stegna

Post Czy akcyza obowiązuje samochody sprowadzane z zagranicy? Odpowiedz z cytatem
Tak, akcyza obowiązuje również samochody sprowadzane z zagranicy. https://www.akcyzawarszawa.pl/kalkulator-akcyzy-za-samochod W przypadku samochodów sprowadzanych z krajów Unii Europejskiej, akcyza jest pobierana na granicy, natomiast w przypadku samochodów sprowadzanych spoza UE, opłata ta pobierana jest w momencie rejestracji pojazdu w Polsce.
Pią Maj 12, 2023 00:42 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Maj 12, 2023 00:42
Megann



Dołączył: 03 Sty 2020
Posty: 63

Post Odpowiedz z cytatem
Dokładnie. Dlatego ja wyszłam z złożenia, że nie mam sensu sprowadzać auta z zagranicy dokładając sobie formalności i kosztów. Bez żadnego problemu da się przecież kupić lub wziąć w leasing dobrej klasy samochód w Polsce. Osobiście postawiłam na nowoczesną Cuprę Leon, gdy ze strony https://rallypl.com/prasowe/nowa-cupra-i-seat-w-niskich-miesiecznych-ratach/ dowiedziałam się, że najnowsze modele tej marki jak również Seata można aktualnie bardzo korzystnie sfinansować w ramach dzierżawy albo kredytu "jak abonament" z wyjątkowo niską ratą i elastycznym zakończeniem umowy.
Sro Maj 31, 2023 14:29 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Maj 31, 2023 14:29
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » Miejscówki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

AMT  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online