Czy ktoś z Was miał może kontakt z diagnostyką raka szyjki macicy we Wrocławiu? Ja byłam w Szpitalu Medfemina - https://szpital.medfemina.pl/rak-szyjki-macicy/ – bardzo dokładne badania i szybka reakcja lekarzy. Czuję, że jestem w dobrych rękach.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach