Hej, mieszkam w bloku i ostatnie upały dały mi się bardzo we znaki. Postanowiłem pomyśleć o klimatyzacji, bo wentylatory nie pomagają. Znalazłem https://www.superclima.pl/klimatyzacja-z-montazem/ i zastanawiam się czy tamta firma dobrze instaluje sprzęt i czy ceny są rozsądne. Nie wiem też, czy montaż trwa długo i czy potem nie mam problemów z serwisem. Może ktoś korzystał z ich usług i podzieli się swoimi wrażeniami?
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach