Forum AMT Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Zabawki dla dzieci

 
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » Propozycje Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Zabawki dla dzieci
Autor Wiadomość
safar



Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 908

Post Zabawki dla dzieci Odpowiedz z cytatem
Od jakiegoś czasu zastanawiam się jakie zabawki mogę kupić dla mojego dziecka i tutaj mam do Was pytanie odnośnie sklepu https://maludas.pl/c/81/namioty-i-domki-ogrodowe-zabawki-ogrodowe-zabawki.html mamy teraz wiosnę, niedlugo lato wiec sporo czasu będziemy spędzać na ogrodzie. Waszym zdaniem tego typu domki i namioty ogrodowe sa warte swojej ceny? Dzieci to ucieszy? Very Happy
Pon Maj 02, 2022 14:46 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pon Maj 02, 2022 14:46
schankes



Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 108

Post Odpowiedz z cytatem
Wiesz co, gdy ja szukałam ciekawych klocków dla mojego bratanka, to na stronie tego sklepu https://www.bee.pl/t/prezenty-na-dzien-dziecka udało mi się znaleźć najciekawsze propozycje w bardzo dobrych cenach. Bardzo często sobie tam zaglądam, ponieważ mają na tyle ciekawy wybór, że bez problemu udaje mi się znaleźć to, czego szukałam
Pon Maj 30, 2022 23:35 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kropeczka



Dołączył: 16 Mar 2022
Posty: 203

Post Odpowiedz z cytatem
Według mnie zabawki kreatywne firmy Auzou są godne uwagi, ponieważ są nastawione przede wszystkim nie tylko na zabawę, ale również rozwój dziecka. Wspomagają koncentrację spostrzegawczość, logiczne myślenie, zdolności manualne - no super. Takie zabawki sobie cenię.
Wto Sie 22, 2023 19:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Sie 22, 2023 19:01
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » Propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

AMT  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online