Hej, jestem w trakcie poszukiwania piły stołowej do cięcia drewna. Mam swój warsztat obróbki drewna i szukam precyzyjnego narzędzia, które ułatwi mi pracę. Jednym z najbardziej polecanych modeli w tym rankingu: https://acfp-ondaine-loire.org/top-5-najlepszych-pil-stolowych/ jest piła stołowa Scheppach HS100S. Po zapoznaniu się z tymi opiniami urządzenie wydaje się być bardzo fajne. Jest małe i poręczne, dzięki czemu bez problemu można je przenosić z miejsca na miejsce. Czy ktoś z was używa tej piły? Jak wrażenia? Jak się z nią pracuje? Będę wdzięczny za wasze opinie i rady.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach