Witam, od jakiegoś czasu myślę o rozpoczęciu nauki w szkole wizażu. Wpadła mi w oko ta placówka: https://novamaska.com/. Mają ciekawe kursy, ale zastanawiam się, jak wygląda ich poziom. Czy ktoś z Was tam się uczył? Jakie są opinie na temat zajęć i przygotowania do zawodu? Dzięki
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach