Forum AMT Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Granaty
Idź do strony 1, 2  Następny

Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » Propozycje Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Granaty
Autor Wiadomość
Hild

Post Granaty Odpowiedz z cytatem
Ja mam taką propozycję, żeby każdy na strzelankę starał się wyprodukować kilka granatów dymnych. Arti je produkuje i nie zdziwiłbym się gdyby przestał nadążać z produkcją kolejnych. Proponuję, żeby Arti wkleił tutaj przepis na taki granat wedle przepisu, z którego sam korzysta (mile widziany link do youtube z tutorialem).

PS. Młody gdzie kupujesz saletre?
Sro Wrz 09, 2009 16:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Reklama

Sro Wrz 09, 2009 16:25
gibekAMT

Post Odpowiedz z cytatem
Pomysł dobry dzięki temu każdy będzie miał swoje. A i Arti jak byś mógł to weź mi na następną strzelanke nagraj jeszcze raz film z zakładów tm razem na NIE zniszczonej płycie. ;D

Jeśli masz liste dziesięciu najlepszych to dziewięciu musisz skreślić bo jestem ja i nie ma reszty Very Happy
Sro Wrz 09, 2009 16:52 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wukashi

Post Odpowiedz z cytatem
Hmm bardzo ciekaw tylko nie wiem jak te granaty będą wyglądały podczas użytkowanie np. można zrobić złą mieszankę i zamiast dymu będzie tylko płomyczek i koniec ale można spróbować Very Happy

Tak bardzo bardzo bardzo chciałbym zostać z nią no ale on mi na to nie pozwoli codziennie chciałbym trzymać ją za dłoń no ale on ... i to mnie boli.Jest mi niedobrze jest bardzo źle i tylko jedną myśl w głowie znów się nie uda i będę sam.
Sro Wrz 09, 2009 17:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Nazwa Skype
Rądel

Post Odpowiedz z cytatem
W ogrodniczym 24,50 zł za 2 kg (starczy na jakieś 40 świec).
Sro Wrz 09, 2009 18:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wukashi

Post Odpowiedz z cytatem
A jak stworzyć taki granat od początku do końca ??

Tak bardzo bardzo bardzo chciałbym zostać z nią no ale on mi na to nie pozwoli codziennie chciałbym trzymać ją za dłoń no ale on ... i to mnie boli.Jest mi niedobrze jest bardzo źle i tylko jedną myśl w głowie znów się nie uda i będę sam.
Sro Wrz 09, 2009 19:22 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Nazwa Skype
Hild

Post Odpowiedz z cytatem
Na przykład tak:

http://www.youtube.com/watch?v=2KnNumeB0fU
Sro Wrz 09, 2009 22:05 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
artishady

Post Odpowiedz z cytatem
Dobra powiem wam ja zgrupowaniu, ale jest to mieszanka 50:50 50; cukru pudru i 50 saletry, ale na zgrupowaniu wam wszystko wyjaśnie a 2 kg starcza tak na 60 świec coś w tym stylu.

Hild ten film to właśnie moja świeca którą ja robię.

Sory ale na tym zgrupowaniu niebede miał świec dymnych brak saletry.

Spoko i nie pisz post pod postem bo zrobi się bałagan używaj opcji edit w prawym górnym rogu posta.//gibekAMT
Czw Wrz 10, 2009 16:37 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
czymekAMT

Post Odpowiedz z cytatem
Tylko uważajcie bo w ogrodniczym mogą wam sprzedać saletrę amonową a do świec jest potrzebna Potasowa (KnO3).
Czw Wrz 10, 2009 20:28 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hild

Post Odpowiedz z cytatem
Dziś z Bachem objeździliśmy pół Ursusa i nigdzie nie dostaliśmy saletry. Jutro pewnie też się poszuka bo dziś duża część sklepów była już zamknięta.

Jeśli zna ktoś jakiś sklep ogrodniczy to niech poda jego lokalizację;p z góry dzięki Very Happy
Czw Wrz 10, 2009 20:32 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
Wukashi

Post Odpowiedz z cytatem
Je też musze coś obczajić Very Happy zabiorę sobie tak z 10 xD na mecz następny Very Happy

Czw Wrz 10, 2009 22:11 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Nazwa Skype
czymekAMT

Post Odpowiedz z cytatem
No w ursusie ciężko dostać, kiedyś były w takich małych paczuszkach po 15g w Hermesie (przy przystanku na Kościuszki), ale tak to się nie opłaca.
Pią Wrz 11, 2009 06:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wukashi

Post Odpowiedz z cytatem
Mogę jeszcze zobaczyć u mnie w Michałowicach może będzie po przystępnej cenie jak się dowiem dam wam znać Cool

Pią Wrz 11, 2009 08:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM Nazwa Skype
Hild

Post Odpowiedz z cytatem
Dziś jeszcze pewnie się przejadę na Stary Ursus, do Piastowa i może na Włochy
Pią Wrz 11, 2009 14:12 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Nazwa Skype
czymekAMT

Post Odpowiedz z cytatem
W Ursusie na Spisaka jest jakiś ogrodniczy, na placu nad delikatesami też coś jest i można jeszcze w Leroyu zobaczyć.

"Kto nie maszeruje, ten ginie!"-Lewan
Pią Wrz 11, 2009 14:51 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
artishady

Post Odpowiedz z cytatem
jak chcecie to w pruszkowie jest dobry sklep

Pią Wrz 11, 2009 18:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Pią Wrz 11, 2009 18:18
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » Propozycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: