Cześć, od kilku tygodni mam problem z hemoroidami i coraz bardziej mnie to męczy. Siedzę dużo przy pracy i czasem boli strasznie. Szukałem informacji i trafiłem na https://wbienkowski.pl/zabiegi/chirurgia-ogolna/hemoroidy/. Nie wiem jednak, czy zabieg jest bardzo bolesny i jak długo się po nim dochodzi do siebie. Ktoś, kto to przeszedł, może powiedzieć, jak to wygląda?
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach