Forum AMT Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
okno dachowe

 
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » REGULAMIN Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
okno dachowe
Autor Wiadomość
AMt



Dołączył: 02 Paź 2017
Posty: 23

Post okno dachowe Odpowiedz z cytatem
okno dachowe

Atrakcyjną alternatywą jest dobudowa balkonu dachowego. Jest on złożony z elementów okienny i drzwiowych. Górny fragment to bezstopniowo otwierane skrzydło, z możliwością uchylenia do 45°, a dolna bez otwierania lub tylko z otwieranymi drzwiami balkonowymi. Innym z kolei przepisem na dachowy balkon jest montaż dużego, dwuczęściowego okna dachowego. Okna wyżej niech będą uchylne do kąta 45°, a te na dole będą odchylane do pionu, z barierkami po obu stronach.
Sob Sie 11, 2018 13:20 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Sie 11, 2018 13:20
bimbom



Dołączył: 17 Cze 2019
Posty: 32

Post Odpowiedz z cytatem
Jak mowa o oknach to tak się składa że my szukamy nie tylko okien ale drzwi no i musimy zrobić dach. Dlatego też najlepszym dla nas rozwiązaniem jest znalezienie firmy która zajmowałaby się tym wszystkim. I tak między innymi dowiedzieliśmy się, że classic radzymin to jest odpowiedni wybór. Dlatego zdecydowanie musimy więcej na ten temat się dowiedzieć.
Wto Cze 15, 2021 11:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madej



Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 89
Skąd: Wałbrzych

Post Odpowiedz z cytatem
Ja niestety w bloku mieszkam, co za tym idzie posiadam tradycyjny balkon. Mimo wszystko też wpadłem na pomysł jak go ciekawie i praktycznie zaaranżować. Inspirację zaczerpnąłem ze strony https://szklanorama.pl/realizacje/zoliborz gdzie zobaczyłem jak fajnie prezentuje się całoszkoana zabudowa balkonów na Żoliborzu czyli dzielnicy z którą sąsiaduję. Po zabudowaniu balkonu szkłem hartowanym zamierzam stworzyć na tych paru metrach całoroczną przestrzeń wypoczynkową. Będzie kameralna, wiadomo ....ale zawsze to już cośSmile
Sob Gru 11, 2021 20:56 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
safar



Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 887

Post Odpowiedz z cytatem
Akurat z dachem mam już temat załatwiony na wiosnę firme która zrobi mi dachówke tak jak trzeba natomiast jeszcze się zastanawiam nad ofertą https://www.izolacje-leszno.pl/ocieplenia-poddaszy-w-glogowie.html myślicie, że ocieplanie poddasza w ten sposób jest opłacalne?
Sob Sty 29, 2022 08:54 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Sty 29, 2022 08:54
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » REGULAMIN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

AMT  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online