Forum AMT Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
perfumy

 
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » REGULAMIN Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
perfumy
Autor Wiadomość
AMt



Dołączył: 02 Paź 2017
Posty: 23

Post perfumy Odpowiedz z cytatem
Porozmawiajmy o perfumach? Ile najczęściej wydajecię na perfumy i gdzie kupujecie? Jakie są Wasze ulubione?

Ja od razu odpowiem za siebie:) moje ulubione są z kolekcji Paris Avenue http://edp24.pl/ i są to zazwyczaj odpowiedniki perfum, wychodzi dużo taniej bo zamiast 300 czy 200 zl płaci się po 30 więc różnica jest. A jeśli chodzi o konkretne to Szara Pantera odpowiednik już wycofanej Szarej Pumy, Diana czyli odpowiednik Dolce od Dolce Gabbany, Chelio czyli odpowiednik Chloe, Cocoe Marybelle czyli Channel Mademoisselle często też zamawiam próbki i próbuję nowych zapachów.
Poza tym jak kupuję odpowiedniki to zazwyczaj w wersjach de luxe kosztują kilka złotych więcej, a wzrost trwałość jest spory.
Sob Sie 11, 2018 13:25 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sob Sie 11, 2018 13:25
Madej



Dołączył: 21 Sty 2019
Posty: 89
Skąd: Wałbrzych

Post Odpowiedz z cytatem
Ja coraz częściej zamawiam perfumy przez Internet, głównie ze względu na zniżki. Trzymam się też żelaznej zasady- żadnych zamienników. Nawet jak pachną ładnie to nie są trwałe, a więc się nie opłaca. Ostatnio dla żony zamówiłem oryginalne Dior J' Adore , na mieście kosztowałyby mnie ponad 600 zł, a w e-perfumerii otrzymałem rabat, także nawet z kosztem wysyłki się opłacał. Małżonka jest zachwycona, a ja zadowolony że utrafiłem z upominkiem.
Pon Lis 18, 2019 12:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tati17



Dołączył: 17 Kwi 2020
Posty: 15

Post Odpowiedz z cytatem
Kiedy ciekawi Ciebie ów fakt to obowiązkowo zobacz ten artykuł. Na moje oko przeczytasz w tym miejscu najaktualniejsze dane. Serdecznie polecam - http://ladnyzapach.pl .
Wto Maj 05, 2020 13:07 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bimbom



Dołączył: 17 Cze 2019
Posty: 32

Post Odpowiedz z cytatem
Takich typowych ulubionych zapachów perfum to ja nie mam. Wynika to z tego, że za każdym razem podobają mi się inne zapachy. Poza tym kiedy widzę jakąś fajną promocję z perfumami to nie zastanawiam się nad zapachem tylko kupuję i gotowe. Moja siostra twierdzi, że robię błąd dlatego też ona zamawia tylko swoje ulubione marki perfum i to w tym sklepie https://www.perfumesco.pl/woda-toaletowa-dla-kobiet Kto wie może i ja dla siebie znajdę dla siebie coś odpowiedniego
Sro Maj 20, 2020 09:58 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Sro Maj 20, 2020 09:58
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » REGULAMIN Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

AMT  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online