Forum AMT Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Co na balkon

 
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » Offtopic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Co na balkon
Autor Wiadomość
Kamilos77



Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 34

Post Co na balkon Odpowiedz z cytatem
Hej, szukam inspiracji co dajecie na balkon ( może jakaś markiza balkonowa , czy rolety) żeby wam słońce mocno nie świeciło Very Happy Very Happy
Czw Mar 18, 2021 15:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Czw Mar 18, 2021 15:08
gargamel



Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 28

Post Odpowiedz z cytatem
Witaj. Na mnie duże wrażenie zrobiła zabudowa balkonów na Mokotowie https://szklanorama.pl/realizacje/mokotow. Może widziałeś te realizacje na żywo? Ta szklana zabudowa wygląda nowocześnie, ale jest też funkcjonalna. Koleżanka mówi, że zyskała kolejne wnętrze w domu. Sama zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Jeśli chodzi o zaciemnienie, to tylko rolety zewnętrzne. Na inne szkoda pieniędzy.
Nie Maj 30, 2021 21:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
safar



Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 885

Post Odpowiedz z cytatem
Hmmm... myslę, ze to kwestia indywidualna. Postawiłem na rolety od producenta https://www.expertinstall.pl/rolety-zewnetrzne/ i jestem zadowolony jednak jeśli ktoś woli mieć plisy czy jakieś markizy balkonowe to tylko i wyłącznie jego sprawa. Każdy ma u siebie w domu to co mu się podoba Very Happy
Sob Mar 19, 2022 18:24 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżasta89



Dołączył: 14 Kwi 2023
Posty: 152

Post Odpowiedz z cytatem
A może warto też pomyśleć o takich opcjach, jak rolety balkonowe ? Ja niedawno znalazłam firmę firmę Wiral, która naprawdę oferuje usługi na wysokim poziomie i można znaleźć tam rewelacyjnej jakości rolety. Na pewno warto rzucić okiem na ich propozycje.
Pią Gru 22, 2023 16:01 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Gru 22, 2023 16:01
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

AMT  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online