Forum AMT Strona Główna
POMOC Rejestracja SzukajFAQ Zaloguj
Budowa domu

 
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » Offtopic Zobacz poprzedni temat
Zobacz następny temat
Budowa domu
Autor Wiadomość
Tati17



Dołączył: 17 Kwi 2020
Posty: 15

Post Budowa domu Odpowiedz z cytatem
Ostatnio w internecie napatoczyłam się na wpis odnośnie tego tematu na blogu - http://taraskompozytowy24.pl .To wyjątkowo ciekawy wpis. Myślę, że można się dzięki nim dużo dowiedzieć. Zapoznajcie się sami a nie będziecie żałować. Są tam zarówno inne super wpisy.
Pią Lut 12, 2021 15:47 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Pią Lut 12, 2021 15:47
gargamel



Dołączył: 17 Sty 2019
Posty: 28

Post Odpowiedz z cytatem
My budowę domu zleciliśmy całkowicie fachowcom. Wiem, że budując metodą gospodarczą można zaoszczędzić, ale potrzeba na to dużo wolnego czasu. Niestety my nim nie dysponujemy. Sobie zostawiłem przyjemniejsze zajęcie - aranżację wnętrz. Zacząłem od kuchni. Meble na pewno wezmę na wymiar. Przy okazji postanowiłem wymienić garnki i patelnie ceramiczne na całkiem nowe. Zamówiłem już nawet wszystko w sklepie Indelo https://www.indelo.pl/patelnie-ceramiczne-cat-346. Zapewne wrócę do zakupów u nich. Mają dużo dodatków do mieszkań.
Nie Maj 30, 2021 20:18 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Malutka



Dołączył: 20 Cze 2021
Posty: 8

Post Odpowiedz z cytatem
A czy macie już wybrany projekt Waszego wymarzonego domu? Co byście powiedzieli na jakiś projekt gotowy od Pracowni MG Projekt? Widziałam ostatnio na jej stronie https://www.mgprojekt.com.pl/, że do 13 lipca można tam zamówić takie projekty z 20% rabatem Wink
Pią Lip 02, 2021 13:08 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilos77



Dołączył: 18 Mar 2021
Posty: 34

Post Odpowiedz z cytatem
ja już mam projekt swojego wymarzonego domu, nie mogę doczekać się aż zobaczę go nie ekranie a na żywo Very Happy długo szukaliśmy z żoną działki na sprzedaż Radomsko, ale z pomocą biura nieruchomości wreszcie znaleźliśmy miejsce, które odpowiada naszym wszystkim potrzebom i oczekiwaniom. Teraz działamy i mam nadzieję, że dom, który zbudujemy przez lata będzie nam służył, a kto wie może i następnym pokoleniom.
Pią Lip 30, 2021 16:21 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
schankes



Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 108

Post Odpowiedz z cytatem
Jeżeli czeka was wymiana starego kotła gazowego na kondensacyjny, to moim zdaniem warto zajrzeć do tego artykułu: https://www.dom.pl/wymiana-starego-kotla-gazowego-na-kondensacyjny-jakie-zmiany-czekaja-instalacje.html . Znajdziecie tam ciekawą i merytoryczną treść, która pozwoli wam poznać wszystkie podstawowe aspekty o zmianie instalacji. Moim zdaniem warto przeczytać, bo nie zajmuje to wiele czasu, a sporo na ten temat się dowiecie. Warto poświęcić kilka chwil.
Czw Sie 05, 2021 18:49 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
safar



Dołączył: 13 Sie 2020
Posty: 870

Post Odpowiedz z cytatem
My kupiliśmy mieszkanie do remontu i już dobiega końca teraz trzeba zająć się aranżacją dlatego takie szczegóły jak lampki nocne do sypialni są ważne czyli ogólnie dodatki do sypialni i nie tylko. Jakie możecie polecić mi sklepy z takimi rzeczami?
Wto Wrz 07, 2021 15:30 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nata



Dołączył: 08 Wrz 2021
Posty: 1

Post Odpowiedz z cytatem
To się może latami ciągnąć

_________________
jodła kaukaska
Sro Wrz 08, 2021 21:06 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edi88



Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 31

Post Odpowiedz z cytatem
Najważniejsze jest by cały czas się dokształcać. Jakiś czas temu studiował dobry artykuł. Podejrzewam, że spodoba się on Wam. Wszystko można odnaleźć pod linkiem -dwie kanapy w salonie .
Pon Paź 18, 2021 18:50 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sana



Dołączył: 05 Sty 2023
Posty: 74

Post Odpowiedz z cytatem
dostępne są jeszcze mieszkania do kupienia u tego dewelopera http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ i warto się spieszyć bo wiele nie zostało. Inwestycja wygląda naprawdę atrakcyjnie, jest to kameralne osiedle w świetnej lokalizacji.
Wto Maj 23, 2023 16:19 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżasta89



Dołączył: 14 Kwi 2023
Posty: 144

Post Odpowiedz z cytatem
No dobrze, kupując niektóre kwestie, zastanawiam się na przykład, jak wygląda dana sprawa i materiał, jaki mam do kupienia. Dla zobrazowania powiem, że sprawdzam co to jest aluminium , ale też na spokojnie, bo to wszystko ma swoje plusy i minusy. Im więcej się wie, tym mocniej się po prostu i lepiej kupuje,
Wto Sie 01, 2023 15:31 Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama







Wto Sie 01, 2023 15:31
Wyświetl posty z ostatnich:    
Odpowiedz do tematu    Forum AMT Strona Główna » Offtopic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: 
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

AMT  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Design by Freestyle XL / Flowers Online